Merkez Edirne - Şube İstanbul
Merkez Sabuni Mh. Kinci Firuz Sokak
05322020736
05301157985
info@koozmo.net
destek@koozmo.net

Toplu Mail

En Uygun Toplu Mail Gönderim Fiyatları

Aylık ve Yıllık Olmak Üzere Her Bütçe ve Plana Uygun Email Pazarlama!

de

Mail Pazarlama

Çağla Göktürk 

Tablodaki tarifelerden farklı bir gönderim düşünceniz mi var?

Bizimle iletişime geçin birlikte planlayalım.

Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

Kampanya gönderimlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz. Gönderi görsel ve metinlerinizi bizimle paylaşmanız yeterli. Gönderim yapmadan önce size test gönderimi yapıyoruz ve onay alırsak kampanyanızı gönderiyoruz. Sonrasında size açmış olduğumuz panelde kullanıcı adı ve şifrenizle işlemleri takip edebilirsiniz. İsterseniz gönderileri siz de yapabilirsiniz.

Gözlemlerimize göre email listeleri çoğu zaman problemli olabiliyor. Listelerdeki çalışmayan emailler, yazım hataları, yinelenen kayıtlar vb sorunları panele yüklemeden önce sizin için gideriyoruz.

E-ticaret sitenizde oluşan dataları API aracılığıyla sisteme entegre ediyoruz. Sepette unutulan ürün senaryolarında kullanıcılarınıza otomatik email gitmektedir. Ya da bir blog siteniz var. Takipçilerinize düzenli bildirimler gönderebilirsiniz. Email pazarlama otomasyonu sayesinde maillerinizi açmayan kullanıcılara bir zamandan sonra email gitmez.

Milli ve dini bayramlar ya da diğer özel günlerinizde müşterilerinize otomatik email gönderebilirsiniz.

CRM yazılımlarınız ile toplu email gönderim panelinizi entegre edebilirsiniz.

Toplu mail gönderiminde şablon seçiminin büyük önemi var. Email servis sağlayıcıları gözünde avantaj yakalamak için şablonların html olması gerekmektedir. Böylelikle resim ve yazı oranı elde edilebiliyor. Ayrıca müşterilerinize daha güzel tasarım ile email göndermeniz kurumsal açıdan da önemli.

Email pazarlama çalışmaları iyi bir strateji ile düzenli olarak uygulandığında marka bilinirliği, müşteri bağlılığı ve ekonomik anlamda artılar sağladığı bilinmektedir. Danışmanlarımız email gönderimleri ile ilgili tüm konularda sizlere yardım edecektir.