Merkez Edirne - Şube İstanbul
Merkez Sabuni Mh. Kinci Firuz Sokak
05322020736
05301157985
info@koozmo.net
destek@koozmo.net

SEO


SEO Hizmeti

Bireysel ve Kurumsal Firmalara Profosyonel Seo Desteği Web Tasarım Sosyal Medya ve İtibar Yönetimi Hizmeti veriyoruz.Seo Yapılandırması

Koozmo & Googlefirmalar.com seo çalışmaları için ortak bir alt yapı hazırlar ve alınan sitenin seo-sef eksiklerini bünyesindeki uzmanlarla karşılar ve düzenler.Link İnşaası

Web siteniz link aşamasına uygun hale getirildikten sonra; tanıtım yazıları, paravan bloglar ve sitelerden aldığınız referans linkler ile üst sıralara çıkartılır.


Search Engine Optimization (Arama Motorlarına Optimizasyon) anlamına gelen SEO, sitelerinizin arama motorlarına optimize edilmesidir. Bu optimizedeki amaç sitelerinizi Google aramalarında üst sıralara taşımaktır.

Seo ve Domain

seo-iconSeo için Domain çok önemli bir etkendir. Alan adınızda anahtar kelimeniz geçiyorsa arama motorları bu web sitesini daha üst sıralara çıkarabilir. Siteniz emlak sektöründe hizmet veren bir firma ise ve domain adınız  emlak.com/net/org gibi bir uzantı ise arama motorlarında üst sıralara çıkma şansınız yüksek olur.

Sayfa Linkleri

roketSayfa Linkleriniz koozmo.com/ktdr12.html şeklinde olan kısımdır.Sayfa linkleriniz “ktdr12.html” gibi olursa arama motorlarında yükselme şansınız çok az olacaktır. Ama sayfa uzantınız koozmo.com/ web-tasarim.html şeklinde olursa arama motorları sayfa linkini daha rahat okuyacaktır ve yükselme sansınız daha fazla olacaktır.